Hakkımızda


BAFATUR.COM, 6756 TÜRSAB belge numarası ile faaliyet gösteren BAFATUR BAFA SEYAHAT TUR OTELCİLİK İNŞAAT TURİZM LTŞTİ markasıdır. 2004 yılından itibaren Türk turizminde birçok ilke imza atan BAFATUR.COM 18 yıldan fazla turizm tecrübesiyle misafirlerine hizmet vermektedir. BAFATUR.COM, "Tatilin en iyisi " sloganıyla misafirlerine beklentilerinden daha fazlasını sunup, misafirlerinde daha fazla memnuniyet yaratmayı hedeflemektedir.

BAFATUR.COM, sektörün önde gelen oyuncularından biri haline gelmesi ile birlikte, 2020 yılında Dayı Diamond Otelcilik AŞ  grubunun sermaye fonu şirketi olan Efsane Hotel Grup  Sermayesi'nden yatırım alarak ortaklığa imza atmıştır.  , Turizm sektörünün büyüyen oyuncusu olan BAFATUR.COM'daki yatırımını 2020 yılında büyütmüş ve hisse miktarını artırmıştır. Dayi Diamond Otelcilik Kuyumculuk LTŞİ'nin ortak olmasıyla mali olarak gücüne güç katan BAFATUR.COM turizm sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Yıllık 1 milyona ulaşan ziyaret sayısıyla BAFATUR.COM web sitesi Türkiye turizminin en çok ziyaret edilen web sitelerinden birisidir. BAFATUR.COM, 0 242  606 02 12  numaralı çağrı merkeziyle misafirlerine beklentilerinden daha kaliteli hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ

BAFATUR.COM misafirlerine rezervasyon öncesinde, sonrasında ve tüm konaklama süresince beklentilerinin üstünde hizmet vererek 100% misafir memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir.