• Yalıçapkını Boutique Hotel
Yalıçapkını Boutique HotelYalıçapkını Boutique HotelYalıçapkını Boutique HotelYalıçapkını Boutique HotelYalıçapkını Boutique Hotel

Yalıçapkını Boutique Hotel

SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Yarım Pansiyon
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Oda
  Yarım Pansiyon
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Teras Suıt Oda (Küçük)
  Yarım Pansiyon
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Teras Suıt Oda (Büyük)
  Yarım Pansiyon
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

16 yaş altı misafir kabul etmemektedir.

Otelimizde her sabah güne doğal ve yöresel olarak hazırlanan köy kahvaltısı ile başlarsınız. Gün boyunca masaj, sauna ve açık yüzme havuzumuzda vakit geçirebilir, eşsiz manzaranın karşısında uzman masözün sihirli dokunuşları ile doğanın ve rahatlamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Akşam üzeri mahzen ve barımız emrinize amade olup keyifli zaman geçirmeniz için Çapkın Balık size hizmet edecektir.Otelimizde her sabah güne doğal ve yöresel olarak hazırlanan köy kahvaltısı ile başlarsınız. Gün boyunca masaj, sauna ve açık yüzme havuzumuzda vakit geçirebilir, eşsiz manzaranın karşısında uzman masözün sihirli dokunuşları ile doğanın ve rahatlamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Akşam üzeri mahzen ve barımız emrinize amade olup keyifli zaman geçirmeniz için Çapkın Balık size hizmet edecektir.
Tesis denize sıfırdır.


Mugla

Tesisimiz Havaalanına 15 km, Milas'a 25 km Bodrum'a ise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Hergün gece yarısına kadar resepsiyon hizmeti verilebilmektedir. Oda kahvaltı konseptimizde sabah 08:00 ile öğlen 10:30 arasında serpme kahvaltı servis edilmektedir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yalıçapkını Boutique Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.