• Kuum Hotel & Spa Bodrum
Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum Kuum Hotel & Spa Bodrum

Kuum Hotel & Spa Bodrum

Güzel Türkbükü körfezinde yer alan Kuum Hotel & Spa, zarif sadelik ve birinci sınıf yemek vurgusu ile Akdeniz'de modern minimalizmin yüce bir dilimini sunmaktadır. Havadar bir sığınak, 64 odalı butik otelimiz & spa.
SEÇENEKLER
 • Superıor Oda
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Deluxe Oda
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Executıve Oda
  Oda Kahvaltı
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

 Otel ve Rezidans

Kuum, tümü nefes kesen ege denizi manzarasına sahip 64 lüks otel odası ve süiti ile özel güneşlenme teraslı 40 rezidans içeren bir butik oteldir.

 Sağlık ve Spa

Yorgun vücudunuzun rahatlamaya, cildinizin arınmaya ve yenilenmeye ihtiyacı olduğunu ve ruhunuzun dinlenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, kendinizi ödüllendireceğiniz yer burasıdır.

Restoranlar

Kuum, 3 restoranla donatılmış zengin bir mutfağa sahiptir. 'Kuum' restoranımız gece ve gündüz dünya mutfağından leziz örnekler sunar, 'People' restoranımız dünya mutfağı ve canlı müzik sunar, 'Teppanyaki' restoranımız ise uzakdoğu lezzetlerini muhteşem bir atmosferde sunar.

Bodrum

Kahvaltı (07:00 ile 11:00 saatleri arasında)

Dünya Mutfağı A'la Carte Restoran (20:00 ile 23:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Natsu Teppanyaki Uzakdoğı & Japon A'la Carte Restoran (20:00 ile 23:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Mevkii: Göltürkbükü
Denize Mesafe: 0 m.
Otogara Mesafe: 20 km.
Milas Havaalanına Mesafe: 45 km.
Göltürkbükü Merkezine Mesafe: 750 m.
Bodrum Merkeze Mesafe: 19 km.
Yalıkavak Marina Mesafe: 12 km.

 • 24 Saat Resepsiyon
 • Televizyon
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kuum Hotel & Spa Bodrum ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.